Henkilöstö

Timo Laaksonen
Toimitusjohtaja
timo@kuljetuslaaksonen.fi
+358 400 644 543

Jari Koskimäki
Myynti, kuljetus- ja kalustopäällikkö
jari@kuljetuslaaksonen.fi
+358 440 616 655

Sami Varila
Liikenteenhoitaja – raskaan kaluston kuljetukset
sami.varila@kuljetuslaaksonen.fi
+358 40 1683 100

Jesse Tapio
Liikenteenhoitaja – raskaan kaluston kuljetukset
jesse.tapio@kuljetuslaaksonen.fi
+358 40 136 1111

Niko Asikainen
Liikenteenhoitaja – jakelukuljetukset
niko@kuljetuslaaksonen.fi
+358 40 138 9200

Nikolina Ivankovic
Asiakaspalvelu, Customer service
nikolina@kuljetuslaaksonen.fi

Emmi Laiho
LogiControl  hallinnointi
emmi@kuljetuslaaksonen.fi

Toni Nissinen
Terminaalipäällikkö
varasto@kuljetuslaaksonen.fi
+358 400 282 762

Jouni Pitkänen
Lentorahtikäsittelyt
terminaali@kuljetuslaaksonen.fi
+358 40 779 7473

Sami Petman
Lentorahtikäsittelyt, läpivalaisu
lento@kuljetuslaaksonen.fi
+358 44 766 6044

Tiia Laaksonen
Toimistopäällikkö
tiia@kuljetuslaaksonen.fi

Pia Mannila
Laskutus
pia@kuljetuslaaksonen.fi

Maria Regerand
Laskutus
maria.regerand@kuljetuslaaksonen.fi

Tarja Holopainen
Talouspäällikkö
tarja@kuljetuslaaksonen.fi
+358 40 779 7488

Scroll to Top